ZIP.LV
Sieviete meklē ..
+Ievietot sludinājumu

Sludinājumu atlasīšana

Meklē:
-Vienalga-
Vieta:
-Vienalga-
Vecums

Pievienots:
Rādīt visus

Sludinājumi Iepazīšanās Sieviete meklē sievieti  

Pievienots Vecums
Sveika! Meklēju daudzpusīgu sievieti nopietnām attiecībām. Vēlam vecuma robežās līdz 30 g. Un tad jau sarakstes gaitā skatīsimies kur ceļi mūs aizvedīs.24 g.
Sveikas meitenes,simpātisks pāris siev.23 vīr 38 vēlas iepazīties ar bi sievieti līdz 30g. Lūgums pievienot foto.  
Meklēju meiteni,draudzeni draudzīgām attiecībām.Ar ko kopā varētu pavadīt laiku,pastaigas,sarunas pie kafijas un vispārējās. Ļoti labprāt sadraudzētos ar kādu.:) Vēlams no Zemgales vai Rīgas reģiona. 25 g.
Sveiki! Vēlos iepazīties ar sievieti nopietnām attiecībām ar laiku. Esmu mīļa, izpalīdzīga,saprotoša. Gaidīšu kādu ziņu no Jums;) Skaistu Jums dienu!:) No23-35,g24 g.
Vēlos iepazīties ar kādu "traku beibi" no Daugavpils. Sadraudzēties. Kopā kaut kur aiziet, noskatīties kino filmu, uzrīkot fotosesiju, uzrīkot kopīgi svētkus, doties ogās, sēnēs, augos un d...32 g.
Ejam pačalot. Par visu un neko reizē. Tāpat tie abi ir viens un tas pats. Par praktisko un nekam nederīgo. Kas tāpat ir viens un tas pats. Par bēdu un prieku. Arī tas ir viens un tas pat... 
Velos iepazities ar jauku, patikamu, simpatisku, brivu sievieti nopietnam attiecibam. Bisex., precetus parus un viriesus ludzu netraucet!36 g.