Sieviete meklē sievieti
addPievienot sludinājumu

Sludinājumu atlasīšana

Meklē:
-Nav izvēlēts-
Vieta:
-Nav izvēlēts-
Vecums

Pievienots:
Rādīt visus

Sludinājumi Iepazīšanās Sieviete meklē sievieti  

Pievienots Vecums
Velos iepazities ar sievieti nopietnos nolukos! Esmu mila,saprotosa,gadiga! no 23-36g velos iepazities! gaidisu kadu zinu no jums! viriesus ignoreju neterejiet savu laiku!24 g.
Sveikas meitenes! Meklēju kādu jauku pastaigu,sarunu biedreni,kurai būtu mazāks vai lielāks bērniņš, ar kuru kopā varētu doties garās ratu pastaigās,uzaicinat ciemos u.c. Vēlams gan tikai no Liepājas... 
Paris mekle meiteni kura butu ar mieru palikt stavokli no mana drauga un iznesatu mums berninu ,pec tam atdotu mums audzinasanai meiteneii 25-30 gadiem.43 g.
Sveicināti! Es esmu jauka, sievišķīga un uzticama meitene ar zilām acīm. Šķiet, ka šajos laikos kādu ir grūti atrast, bet es turpinu cerēt! Vēlos atrast meiteni tikai un vienīgi nopietniem nolūkiem...25 g.
Harosaja i krasivoa devuska poznakomitsa s interesnoi devuskoi s Rigi 25 g.
Vēlos iepazīties ar vīrieti nopietnām attiecībām. Lai būtu cilvēks ar kuru varētu labi pavadīt laiku. Gribas iepazīties zvaniet.57 g.
Labdien, jaukās, sievietes, nu esmu nolēmusi atrast kādu brīnišķīgu būtni, ar ko dalīties it visā,gan priekos,gan bēdās, gan kaislībās, gan mierā.... Meklēju tuvas attiecības ar sievieti, vecumam gan...30 g.
Ejam pačalot. Par visu un neko reizē. Tāpat tie abi ir viens un tas pats. Par praktisko un nekam nederīgo. Kas tāpat ir viens un tas pats. Par bēdu un prieku. Arī tas ir viens un tas pat... 
Velos iepazities ar jauku, patikamu, simpatisku, brivu sievieti nopietnam attiecibam. Bisex., precetus parus un viriesus ludzu netraucet!36 g.