Sieviete meklē vīrieti

Sludinājumu atlasīšana

Pilsēta / novads:
-Nav izvēlēts-
Pilsēta / novads:
-Nav izvēlēts-
Vecums

Pievienots:
Rādīt visus

Sludinājumi Iepazīšanās Sieviete meklē vīrieti  

Pievienots Vecums
Рижанка полного телосложения ищет серьезного и надежного мужчину для жизни.пишите смс41 g.
Sirsnīga sieviete draudzībai iepazīsies ar sirdī vientuļu, bet attiecībās esošu materiāli nodrošinātu vīrieti vecumā no 50+....52 g.
Vai gribi kopā ar mani smieties un būt nopietns, vai gribi ceļot, diskutēt, riteņot, slēpot, jokot un acīs skatīties? Vai vari būt labs draugs? Un ja Tu esi 52-62 gadus jauns un virs 185 cm slaids, do...54 g.
Neesiet kūtri, brīvie kungi (55-65) nepavadiet dzīvi vienatnē, ja var piezvanīt- sms jaukai, brīvai un sirdī jaunai meitenei ap 59,170,72 no Valkas, ar jauku puisīti (12) Vēlams +- 70km rādiusā.T.- 29...60 g.
Sievišķīga, inteliģenta, slaida sieviete gribētu satikt brīvu, materiāli patstāvīgu vīrieti piemērotā vecumā. Ja šobrīd esi draudzenes meklējumos - atraksti, kas zin ...:)) Pārējo risināsim privāt...55 g.
Esmu loti loti korpulenta,man 44g. Velos virieti kam sex nav dzives jega.44 g.
Tuvojas pavasaris, darza darbu sezona. Varbut kada Latvijas novada dzivo, saimnieko kartigs,darbigs, saprotoss, uzticams, sirsnigs, labestigs saimnieks ap 48-58 g, dusigaks par mani , lidz 183 cm un k...52 g.
Vēlos iepazītie ar savam vecumam atbilstošu vīrieti brīvā laika kopīgai pavadīšanai un dažādām aktivitātēm71 g.
Velos sastapt normälu virieti +,- atbilstosi maniem gadiem jauku, milju, nopietnu attiecibu veidosanai...no Latvijas / vai Väcijas/.par visu vairäk mes viens par otru uzzinäsim sazinoties un satiekoti...62 g.