ZIP.LV
Sieviete meklē ..
+Ievietot sludinājumu

Sludinājumu atlasīšana

Meklē:
Nopietnām attiecībām (43)
Vieta:
Rīga (19)
Vecums

Pievienots:
Rādīt visus

Sludinājumi Iepazīšanās Sieviete meklē vīrieti   / Nopietnām attiecībām / Rīga

Pievienots Vecums
Apala sieviete 28gadi, velas iepazities, ar nopietnu, nobriedusu, patstavigu virieti nopietnam atiecibam. Tadu kam nau kaitigu ieradu 25 - 38 gadiem. Uzskatu ka atalums nau skerslis.28 g.
Dzīvespriecīga rīdziniece (174 cm, pēc horoskopa Svari) labprāt iepazīsies ar kādu jauku kungu līdzīgā vecumā, bez kaitīgiem ieradumiem nopietnu attiecību veidošanai.56 g.
Рижанка полного телосложения ищет серьезного и надежного мужчину для жизни.ПИШИТЕ СМС41 g.
Tā kā esmu diezgan pasīva ballīšu apmeklētēja un tusiņu tīkotāja, tapēc izvēlos ērtāku veidu lai, iespējams, satiktu patīkamu, sevi cienošu, ar humora izjūtu, patstāvīgu sabiedroto, kam patīk izaicin...32 g.
Nopietnām attiecībām,vīrieti(40-50),kuram uzticība,mīlestība un ģimeniskās vērtības,kaut,ko nozīmē.Materiāli patstāvīgu,ar labu humora izjūtu,bērnus mīlošu.44 g.
Vēlos iepazities.Ja esi brīvs vīrietis un vēlies iepazities,tad zvani iepazīsimies.Dzīvoju Rīgā.Un vēlētos no Rīgas vai pie Rīgas.No 45-60g.55 g.
Varbūt te esi Tu? 
Vēlos atrast mīļu, jauku vīrieti, abpusējai mīlestībai, cieņa, lai izveidotu mīlošu, uzticīgu, laimīgu, saticīgu ģimenīti uz mūžu, laulību, bērnus. Ja arī Tu, tāpat kā es neciet melus, esi uzticīgs, p...37 g.
Симпатичная женщина с женственными формами познакомится с мужчиной для серьёзных отношений. Женатых и искателей приключений на одну ночь прошу не беспокоить. Люблю путешествия. природу рыбалку 55 g.
Iepazīšos ar vīrieti nopietnām,ģimeniskām attiecībām. Man 57;176. Tieva neesmu! Dzīvoju Rīgā.57 g.
Meklēju draugu, bet varbūt sanāk kas vairāk... Tiekamies!54 g.
Vēlos satikt mazliet apbružātu, bet joprojām pozitīvi lādētu personību ilgstošām, veselīgām un harmoniskām attiecībām – gan ikdienas realitātei, gan dzīves svinēšanai – piedzīvojumiem ar vaļā acīm un...34 g.
mekleju tevi62 g.
Meklēju virieti nopietnam attiecibam no 39-45 gadiem,sakumā tikai sms un tad jau redzes kā būs tālāk.39 g.
Es paņemšu pusi no sāpēm, kas Tavā sirsniņā griež, vēl es paņemšu rūpju nastu, kas Tavus plecus spiež, vēl es smaidīšu katru rītu, kad acis atvērsi Tu, kad ar pieskārienu tik maigu es Tevi modināšu....57 g.