Vīrietis meklē sievieti

Sludinājumu atlasīšana

Meklē:
-Nav izvēlēts-
Pilsēta / novads:
-Nav izvēlēts-
Vecums

Pievienots:
Rādīt visus

Sludinājumi Iepazīšanās Vīrietis meklē sievieti  

Pievienots Vecums
Par mani. Esmu nopietns vīrietis,kas cien un vērtē ģimeni un mīļoto cilvēku sev blakus, nekas dārgāks priekš manis nav. Kaitīgu ieradumu nau Patīk apaļīgas un vidējas sievietes droši rakstat 24–46...35 g.
Sveika,Iepazisos ar sievieti nopietnu atiecibu veidosanai no 25-30!sikak sarakstne25 g.
vienkars puisis nedzerais stradigs mekle sievieti nopietnam atiecibam parejie jautajumi pie sarakstes!! jauku vakaru! LV RU35 g.
Es, virietis 36, 189, 90, zilam acu zilitem, isiem matiem, kopts, atletiskas miesas buves (videji), specigs, juridiski brivs, dzivo un strada Riga, velas satikt sievieti vecuma no 23-33 gadiem, auguma...36 g.
Vēlos iepazīties ar foršu sievieti nopietnām attiecībām no 36-46.Vēlams rakstīt sms.P.S Ja atradīšu sievieti tad sludinājumu izdzēsīšu ja ne tad atstāšu, ir piejams whatsaps,kā arī uz anonīmiem numuri...39 g.
Vēlos iepazīties ar sievieti 20-30.gadiem.25 g.
brivs virietis 40 gadu vec 170 cm gars velas iepazities ar brivu sievieti nop att vecuma no 25 g lidz 40 g esmu cilveks atklats godigs uzticigs nopiets nedzeru esu bernu milos cilveks un neskiroj...40 g.
Parasti saka, ka mīlestība iet caur vīrieša vēderu, bet slikts pavārs pabaros Tevi. :D Jokus pie malas, bet ja Tev patīk garšīgi paēst, atpūta svaigā gaisā un daudz, kas cits atraktīvs, , bet tajā paš... 
Velos iepazīties ar sievieti nopietnām attiecībām no 22-32 No Jēkabpils rajona var but ar atvasiti 32 g.
Vīrietis normāli sagalbājies, 176 cm, 70 kg,, 54 g. Maretiāli nodrošināts. Ir savs auto. labsirdīgs, un draudzīgs., aktīvs un strādīgs, ļoti tehnisks, ar labu humora izjūtu, labs sarunu biedrs. P...54 g.
Varbūt ir kāda dāma no plašās Kurzemes kura vēlētos iepazīties ļoti nopietnām attiecībām ar strādājošu, nedzērāju un juridiski brīvu vīrieti?? Varat zvanīt, rakstīt, sūtīt SMS jebkurā jums izdevīga la...48 g.
Meklēju sievieti ar kuru sākumā vienkārši parunāt, tad satikties un tad jau redzēs kā likteņa kārs kritīs Par sevi, 44 gadiņus jauns, 175cm - slaids, nesmēķēju, ar alko un azartspēlēm neaizraujos....44 g.
Sveikas milas jaukas meitenes sievietes 25--31kaut no laukiem saprotosu un pienem otru kads vins ir man 31 esu parasts vienkars cilveks gaidisu vestules ar foto mazu aprakstinu pa sevi sakumam.Nemekle...31 g.
Iepazīšos ar interesantu , jautru brīvu Rīdzinieci . Ja esi atvērta kam jaunam , atraksti . Intereses dažādas. Biljards . Sporta nodarbības . Masāža Tev un man .Vai vēlies ko mainīt savā dzīvē , vai t...47 g.
Vēlos iepazīties ar sievieti no Rīgas vai pieRīgas, lai vartētu regulāri tikties, nevis tikai brīvdienās. Par sevi: 44 gadiņus, jauns, 175 cm garš, juridiski un faktiski brīvs. Nesmēķēju, ar alkahol...44 g.