Vīrietis meklē sievieti
addPievienot sludinājumu

Sludinājumu atlasīšana

Meklē:
Nopietnām attiecībām (68)
Vieta:
-Nav izvēlēts-
Vecums

Pievienots:
Rādīt visus

Sludinājumi Iepazīšanās Vīrietis meklē sievieti   / Nopietnām attiecībām

Pievienots Vecums
brivs virietis iepazisies ar jauku brivu sievieti sikak pie saraksti lugums tikai realam tiksanas netaisos tikai sarakstities35 g.
Mekleju tevi43 g.
Meklēju - sievieti, kas: -dzied dušā -valkā nesaplēstas zeķubikses -uz klavierēm var nospēlēt Bēthovena 5 simfoniju -dod priekšroku šausmenēm, nevis romantiskiem kino -mēdz atpūsties no atpūtas...30 g.
Meklēju sievieti no Jūrmalas, nopietnām attiecībām.44 g.
Sveikas meitenes, mekleju meiteni nopietnam attiecibam. Isuma par sevi esu stradigs miļš uzticigs godigs. velams tev ari but simpatiskai godigai miļai uzticigai. no 24-33 gadiem31 g.
Sveikas meitenes,velos iepazities nopietnam attiecibam ar meiteni vecuma 28-34,dzivosu Riga jeb Rigas rajona,tievai bez kaitigiem ieradumiem un bez berniem,stradajosai. (Naudas mekletajas lugums netr...36 g.
No LIEPAJAS.Mekleju Nopietni domajosu jauku saprotosu milu ikstosam atiecibam sievieti 41,42g kop dzivei nopietnai.Stradaju ir stabili ienakumi.Alhaholu nelietoju esmu pastavigs.Velos ilkstosam kop dz...37 g.
Vēlos sastapt, savu meiteni, satikt vienīgo, īsto. Kura ir brīva un vēlas veidot jaunas attiecības. meiteni. Arlabu sirdi un dvēseli Nemeklēju īslaicīgu romānus, neesmu tāds. Jo neesmu tik sekls. Jo e...28 g.
sveika priecajos ka apskati manu sludinajumu , ceru ka mums sakritis intreses , es te isuma par sevim man 33 g, 179 m , slaids augums mati isi , nedzeru nepipeju , skan divaijni bet medz tadi vel b...33 g.
Vientuļš,romantisks vīrietis /51,178,69/,bez kaitīgiem ieradumiem, vēlas iepazīties ar slaidu,simpātisku un atraktīvu sievieti no Daugavpils vai tuvākām pilsētām nopietnu attiecību veidošanai. Humora...51 g.
Sveiki, Vēlos iepazīties ar meiteni ar kuru kopā doties uz sporta zāli, lai kopā nodzītu svaru, ja tev tāds ir:d vai būtu vismaz kāda motivācija to darīt:)27 g.
Vīrietis meklē sievieti no 20-30gadiem. Esmu bez kaitīgiem ieradumiem.26 g.
Izskatīgs, sportisks, materiāli nodrošināts vīrietis (ir vasarnīca pie jūras) meklē savu izredzēto. Pāris vārdos sakot esmu katras sievietes sapnis, ir tikai viens trūkums – nekas no tā nav patiesība....45 g.
Velos iepazities ar sievieti nopietnam atiecibam. Man 35gadi augums180. Stradaju35 g.
mekleju sev vienigo varbut tada ista ir kura grib gimeni nevis ispriecas man ir divi delini kurus audzinu viens kurus milu nemekleju idealu kads nesmu patc. stradaju esmu gatavs gimenes dzivej jo ma...40 g.