Vīrietis meklē sievieti

Sludinājumu atlasīšana

Meklē:
Nopietnām attiecībām (34)
Pilsēta / novads:
-Nav izvēlēts-
Vecums

Pievienots:
Rādīt visus

Sludinājumi Iepazīšanās Vīrietis meklē sievieti   / Nopietnām attiecībām

Pievienots Vecums
Es, virietis 36, 189, 90, zilam acu zilitem, isiem matiem, kopts, atletiskas miesas buves (videji), specigs, juridiski brivs, dzivo un strada Riga, velas satikt sievieti vecuma no 23-33 gadiem, auguma...36 g.
Vēlos iepazīties ar foršu sievieti nopietnām attiecībām no 36-46.Vēlams rakstīt sms.P.S Ja atradīšu sievieti tad sludinājumu izdzēsīšu ja ne tad atstāšu, ir piejams whatsaps,kā arī uz anonīmiem numuri...39 g.
Vēlos iepazīties ar sievieti 20-30.gadiem.25 g.
vienkars puisis nedzerais stradigs mekle sievieti nopietnam atiecibam parejie jautajumi pie sarakstes!! jauku vakaru! LV RU35 g.
Sveika,Iepazisos ar sievieti nopietnu atiecibu veidosanai no 25-30!sikak sarakstne25 g.
Vēlos iepazīties ar sievieti nopietnām attiecībām.. man ir 45.g. gaidīšu zvanu vai SMS....,sīkāk pa tel. rakstīt un zvanīt tikai tās kas tiešām grib nopietnas attiecības un pie pirmām grūtībām nepagri...45 g.
brivs virietis 40 gadu vec 170 cm gars velas iepazities ar brivu sievieti nop att vecuma no 25 g lidz 40 g esmu cilveks atklats godigs uzticigs nopiets nedzeru esu bernu milos cilveks un neskiroj...40 g.
Meklēju - sievieti, kas: -dzied dušā -valkā nesaplēstas zeķubikses -uz klavierēm var nospēlēt Bēthovena 5 simfoniju -dod priekšroku šausmenēm, nevis romantiskiem kino -mēdz atpūsties no atpūtas...30 g.
Parasti saka, ka mīlestība iet caur vīrieša vēderu, bet slikts pavārs pabaros Tevi. :D Jokus pie malas, bet ja Tev patīk garšīgi paēst, atpūta svaigā gaisā un daudz, kas cits atraktīvs, , bet tajā paš... 
Nevar būt,ka te nau tiešām nevienas meitenes kura vēlas iepazīties ?? Vēlos iepazīties ar simpātisku meiteni vecumā no 23-33 var būt arī vecāka vai jaunāka,nu tas nau īpaši svarīgi,var būt no laukiem...31 g.
Vēlos sastapt, savu meiteni, satikt vienīgo, īsto. Kura ir brīva un vēlas veidot jaunas attiecības. meiteni. Arlabu sirdi un dvēseli Nemeklēju īslaicīgu romānus, neesmu tāds. Jo neesmu tik sekls. Jo e...28 g.
Sveikas meitenes,velos iepazities nopietnam attiecibam ar meiteni vecuma 28-34,dzivosu Riga jeb Rigas rajona,tievai,vai videja auguma, bez kaitigiem ieradumiem un ar vienu mazo,stradajosai. Par man...36 g.
Velos iepazīties ar sievieti nopietnām attiecībām no 22-32 No Jēkabpils rajona var but ar atvasiti 32 g.
Varbūt ir kāda dāma no plašās Kurzemes kura vēlētos iepazīties ļoti nopietnām attiecībām ar strādājošu, nedzērāju un juridiski brīvu vīrieti?? Varat zvanīt, rakstīt, sūtīt SMS jebkurā jums izdevīga la...48 g.
Meklēju Tevi, kura būtu gatava kam jaunam un skaistam. Kas nebūtu pārāk iedomīga, kas novērtē arī otru. Kas spēj paskatīties uz lietām savādāk un patīk šad tad pasapņot. Ja arī Tev ikdienas steigā, pi...32 g.