ZIP.LV
По-латышски По-русски
Аксессуары
+Подать Объявление

Отобрать объявления

Цена:
EUR
Место:
-Любое-
Добавлено:
Показать все

Объявления Электроника и техника Фото и оптика АксессуарыПродают  

Добавлено Цена

Zhiyun Crane V2

Piedāvājam jaunus Zhiyun Crane V2 rokas filmēšanas stabilizatorus priekš foto kamerām. Cena norādīta ieskaitot PVN. Vairāk informācijas rakstot vai zvanot uz zemāk norādītajiem kontaktiem.
€ 699

Zhiyun Crane-M

Piedāvājam jaunus Zhiyun Crane-M rokas filmēšanas stabilizatorus priekš foto kamerām. Cena norādīta ieskaitot PVN. Vairāk informācijas rakstot vai zvanot uz zemāk norādītajiem kontaktiem.
€ 415

Zhiyun Smooth-Q

Piedāvājam jaunus Zhiyun Smooth-Q rokas filmēšanas stabilizatorus priekš viedtālruņiem. Cena norādīta ieskaitot PVN. Vairāk informācijas rakstot vai zvanot uz zemāk norādītajiem kontaktiem.
€ 149

Statīva galva

Pārdodu foto statīva galvu. Japāņu firmas Velbon statīva foto/video galva - Velbon Ph-157Q 3-Way Pan/tilt galva ir izgatavota no metāla. Stingra, kārtīga foto/video galva. Plūdena kustība. Galvai ir a...
€ 25

Makro close up +10 filtrs

Pārdodu pilnīgi jaunu un nelietotu makro close up +10 filtru. Diametrā 55mm. Tika nopirkts nepareizs izmērs,līdz ar to nav pielietojams,toties varbūt kādam noder. :)
€ 8
Oriģināla. Labā stāvoklī; maz lietota. Bija rezervei un palika no fotoaparāta. Tāda jauna pāri 60 eiro. Atrododas Salaspilī, bet var aizvest uz Rīgu.€ 30
Pārdodu mazlietu foto somu. € 10