Medības, zveja
addPievienot sludinājumu
Pārdod: Eholote Praktik Er-6 Pro2
Sūtīt e-pastu
Tālruņa numurs: +37122438843

Pievienots: 26. dec 2017 16:04
Aktīvs līdz: 25. jan 16:04

Pārdod: Eholote Praktik Er-6 Pro2
Cena: € 131
Virsraksts: Eholote Praktik Er-6 Pro2
Vieta: Rīga, Centrs
Jauna eholote Praktik Er-6 Pro 2 ar jauno super spēcīgu, sala izturīgu un elastīgu kabeli. Arī ir pieejama eholote Praktik 7 Wi-fi. Varam piegādāt pa visu Latviju. Piegāde Rīgas robežas ir bezmaksas.

Šī eholote darbojas līdz 25 dziļumam, spēj noteikt zivis un šķirot to lielumu pēc definēta algoritma un digitāli atspoguļot grunts blīvumu. Jaunievedums informēt par eholotes stara pārklājuma diametru. Grunts blīvuma indekss ir no līdz 40 un viegli palīdzēs izprast vai zem ūdens slēpjas smilts, akmeņi vai dūņas.

Barošanas avots viena AA izmēra baterija, kura atšķirībā no baterijas tipa un lietošanas uzstādījumiem spēj strādāt līdz pat 200 stundām. Tas ir iespējams, pateicoties atjautīgam barošanas elementa izvietojumam AA baterija ir ievietota devējā un ziema apstākļos atradīsies relatīvā siltumā zem ūdens.

Eholote Praktik ER-6 PRO 2 ir visi praktiski pielietojamie lietošanas režīmi. PRO režīmā tā rādīs minimāli apstrādātus datus, FishID režīmā rādīs zivju simbolus, kuru izstrādē ir veikts pētījums un konkrētie simboli attēlo 3 dažāda lieluma karpas ekvivalentu, proti zivis līdz 0, 15 kg rāda kā mazas, vidējs izmērs ir testēts kā 0, 15 līdz 1 kg lielas karpas ekvivalents un lielas zivis ir ieprogrammētas kā karpa virs 1 kg svarā.

Arī papildus var iegādāties aksesuārus priekš eholoti: devēja turētājs, magnētiskā siksniņa un somiņa.
Varam piegādāt pa visu Latviju. Piegāde Rīgas robežas ir bezmaksas.