Medības, zveja
addPievienot sludinājumu
Pārdod: Ziemas kostīms Grayling Armada
Sūtīt e-pastu
Autors: Gundars
Mājas lapa: http://www.eholotes.lv
Tālruņa numurs: +37129377888

Pievienots: 27. dec 2017 13:31
Aktīvs līdz: 25. feb 13:31

Pārdod: Ziemas kostīms Grayling Armada
Cena: € 399
Virsraksts: Ziemas kostīms Grayling Armada
Vieta: Rīga, Centrs
Ziemas kostīms Grayling Armada ir silts un ūdens necaurlaidīgs kostīms aktīvās atpūtas cienītājiem. Kostīmam ir plaša izmēru gamma un divu augumu garumi.

Kostīms izgatavots no ūdensnecaurlaidīga membrānauduma Taslāns. Visas membrānauduma ārējās šuves ir papildus aizlīmētas, lai nodrošinātu pilnīgu mitrumizturību. Kostīms siltināts ar sintētisku materiālu Termoteks, kas nodrošina jakas apjomu un spēj atgūt formu pēc apģērba salocīšanas vai pārvadāšanas saspiestā stāvoklī. Jakas odere ir no follijas veida materiāla, tā atstaro siltumu tomēr netraucē kostīma elpošanai. Mitrumizturība/mitruma izvads šim kostīmama atbilst 10000mm/10 000 mm. Kostīmam ir noņemama kapuce ar regulējamu tilpumu, vairākām regulēšanas iespējām un elastīgu nadziņu. Piedurkņu galos ir neoprēna aizdare, kas palīdzēs izsargāties no mitruma iekļūšanas piedurknēs. Jakai ir regulējama jostas vieta un paplašināma lejas daļa. Jakas iekšpusē ir “sniega josta”, kura palīdz pret aukstumu, kurš var ieplūsta jakā no apakšas, piemēram, braucot ar sniega motociklu. Bikšu lejas daļa izveidota tā, lai aizsargātu no mitruma un būtu ērti fiksējama virs zābakiem.

Kostīmam ir daudz ērtu kabatu, tās ir pārdomāti izvietotas un ļoti funkcionālas. Kostīmam ir papildus ventilācijas iespējas padusēs un sēžas rajonā.

Ceļgalu un sēžamvietas zonas ir pastiprinātas ar īpašu membrānaudumu un tajās var ievietot dažāda biezuma sildošu materiālu, lai uzlabotu komfortu, piemārām, bļitkojot uz ceļgaliem.

Komplektā ietilpst soma kostīma glabāšanai/pārvadāšan ai.

Veikalā eholotes. l v var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

Kostīms ražots Krievijā, NOVATEX rūpnīcā, kostīmam ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes. l v veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis.