Medības, zveja
addPievienot sludinājumu
Pārdod: Ziemas kostīms 7.62 Gorka Zima -45С
Sūtīt e-pastu
Autors: Gundars
Mājas lapa: http://www.eholotes.lv
Tālruņa numurs: +37129377888

Pievienots: 27. dec 2017 13:54
Aktīvs līdz: 25. feb 13:54

Pārdod: Ziemas kostīms 7.62 Gorka Zima -45С
Cena: € 209
Virsraksts: Ziemas kostīms 7.62 Gorka Zima -45С
Vieta: Rīga, Centrs
Ziemas kostīms 7.62 Gorka Zima ir silts un ūdens necaurlaidīgs kostīms aktīvās atpūtas cienītājiem, ir kluss, nešvīkst, izgatavots no elpojoša membrānauduma, siltināts ar Termoteks materiālu. Kā prototips šim kostīmam kalpo leģendāra Gorka, kuru plaši izmantoja speciālie miltārie spēki.

Komplektā ietilpst siltā jaka un siltinātas bikses. Kostīms izgatavots no membrānauduma Alova, bet pleci, sežas rajons un ceļgalu zona papildus pastirpināti ar mebrānaudumu CATS EYE. Jakas odere ir no Flīsa.

Kostīms piemērots medībām, makšķerēšani, aktīvai atpūtai pie dabas. Auduma parametri 10 000mm/10 000 gr. Jakai un biksēm ir ērtas, pārdomātas un pareizi izvietotas kabatas. Bikšu lejas daļa izveidota tā, lai aizsargātu no mitruma un būtu ērti fiksējama virs zābakiem, bikšu oderes lejas daļai ir lences oderes fiksācijai uz kāju pēdām , bikses ir ar parastu jostas vietu, kura ir siltināta ar flīsu, bikšturiem ir “kabura” fiksācijas veids, kas izslēdz iespēlju bikšturu noslīdēšanai līdz ar ko nav nepieciešamības bikšturs pārvilkt par stirngru.

Komplektā ietilpst soma kostīma glabāšanai/pārvadāšanai. Kostīmam ir plaša izmēru gamma un divu augumu garumi.

Veikalā eholotes.lv var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

Kostīms ražots Krievijā, NOVATEX rūpnīcā, kostīmam ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes.lv veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis. Ziemas kostīms 7.62 Gorka Zima | NOVATEX | eholotes.lv