Mājsaimniecības preces
addPievienot sludinājumu
Pārdod: zaluzi24
Sūtīt e-pastu
Mājas lapa: http://www.zaluzi24.lv
Tālruņa numurs: +37122117727
Tālruņa numurs 2: +67136333

Pievienots: 3. jan 13:25
Aktīvs līdz: 4. mar 13:25

Pārdod: zaluzi24
Virsraksts: zaluzi24
Stāvoklis: Jauns
Vieta: Rīga, Pļavnieki
Izvēlaties vietējo ražotāju - rullo žalūzijas, moskītu tīklus, diena-nakts žalūzijas.

Mēs rūpējamies, lai mūsu klienti paliek apmierināti ar savu pasūtījumu, tāpēc ražošanai izvēlamies uzticamas eiropas ražojuma komponentes. Ražošanai izmantojam tikai profesionālu aprīkojumu, varat būt pārliecināti, ka pasūtītais izstrādājums būs uztaisīts akkurāti un pēc precīziem izmēriem.

Mūsu birojs Pļavniekos ir atvērts katru darba dienu un jums nav jāpiesaka vizīte iepriekš - aicinām iepazīties ar paraugiem pēc adreses Katlakalna iela 11.

Izbraucam arī pie jums uz biroju vai mājā mērījuma veikšanai un konultācijai. Konsultanti noņems mērus, atbildēs uz jūs interesējošiem jautājumiem, ieteiks jūsu vajadzībām atbilstošos materiālus.

Uzstādam moskītu tīklus plastikāta, koka un alumīnija logiem. Piedāvājam vienkāršus, bet uzticamus sietus rāmī, ērti attaisāmus moskītu tīklus rullī, moskītu durvis, atbīdāmus sietus un plisēta tipa sietus (šie īpaši der platām terasēm un ailēm). Mūsu asortimentā ir lielākā krāsu izvēle Latvijā, piemeklēsim krāsu, kas maksimāli tuva jūsu loga rāmim.
2 gadu garantiju dodam ne tikai uz vārdiem, bet arī cenšamies palīdzēt mūsu klientiem gan garantijas laikā, gan arī pēc tā.

Zvaniet vai rakstiet un mēs palīdzēsim jums atrast jums piemērotāko aizsardzību pret sauli un kukaiņiem.