Other
addPost classified
Services: Kalējs kāzās, sporta svētkos un citos pasākumos
Send e-mail
Author: Jānis
Home page: http://www.kalumi.webs.com
Phone: 37129928624

Posted: Mar 11 13:04
Active until: Mar 25 14:04

Services: Kalējs kāzās, sporta svētkos un citos pasākumos
Price: € 120
Title: Kalējs kāzās, sporta svētkos un citos pasākumos
Place: Rīga
Sens ticējums vēsta, ka jaunajā ģimenē būs tik bērnu, cik līgavainis pakavā caurumus izkals.
Kalējs kāzās (arī citos pasākumos), pats ieradīsies Jūsu noteiktajā vietā ar savu laktu un ēzi, piemēram viesu vai lauku mājā, kur ir iespējams pieslēgties pie elektrības (380V). Ir iespēja kalt ne tikai jaunajam pārim (laimes pakavu), bet nodarbināti var tikt arī viesi, kas ir ne mazāk būtiski laikā, kamēr tiek gaidīts jaunais pāris. Tāpat ir iespējams katram kāzu/pasākuma viesim izkalt arī savu piemiņas monētiņu ar Jūsu individuāli veidoto zīmējumu vai jaunā pāra iniciāļiem/datumu uz tās.
Izmaksas pakavu un monētu kalšanai - 180 EUR par laiku līdz 4 stundām un līdz 100 monētām, ārpus Rīgas - papildus ceļa izdevumi.
Izmaksas tikai monētu kalšanai - 150 EUR (ar Jūsu individuāli izvēlētu zīmējumu) + ceļa izdevumi. (Monētu kalšanai elektrības pieslēgums nav nepieciešams).
Izmaksas tikai pakavu un naglu kalšanai - 120 EUR + ceļa izdevumi.

Kalēju neaicinot uz pasākumu, ir iespējams pasūtīt vara monētas ar Jūsu individuālu zīmējumu, vēlams iesūtītu vektoru grafikā (pdf), tad izmaksas par sagataves izgatavošanu ir 50 EUR + attiecīgi 1 EUR par katru monētu. Izgatavošanas laiks līdz 10 darba dienām. Varu piedāvāt arī jau iepriekš sagatavotus attēlus. Atsevišķi vienojoties iespējams pasūtīt arī alvas monētas. Minimālais pasūtījuma skaits monētām - 20 gab.