Beauty care
addPost classified
Services: Beauty care
Send e-mail
Author: Simona
Home page: http://www.masazasliepaja.lv
Phone: 37128290101

Posted: Mar  5 13:02
Active until: Today 13:02

Services: Beauty care
Price: € 30
Place:
Galva domā, rokas dara, bet pēdas ir pamats – tās mūs aiznes tur– kur vēlamies. Var teikt , ka pēdas ir ķermeņa spogulis.

Mūsu pēdās atrodas ļoti daudz refleksogēno punktu. Šie punkti atbilst noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem, audiem.
Reflektorā pēdu masāža ir netradicionālās medicīnas metode, kasattīstījusies un vispilnīgāko lietojumu guvusi Ķīnā. Pēdu punktu masāža ir maigs uzspiediens uz reflektoriem punktiem.
Punktu masāža :Rada dziļu atslābuma sajūtu.
Kliedē spriedz un saspringumu.
Uzlabo asinsriti.
Rada apbrīnojamu labsajūtu.
Uzlabo locītavu kustīgumu.

Veicina limfas atteci.

Veicina vielmaiņu.
Momentāls rezultāts pie smagām kājām, tūskas vai varikozes gadījumā.
Uzlabo zarna trakta darbību.
Pret bezmiegu
Pret kaulu deformāciju (plakanā pēda, kauliņu deformācija)

Procedūra pielīdzināma meditācijai, jo tā iedarbojas kā galvas smadzeņu attīrīšana.


Šis saraksts var būt ļoti garš , jo metode ir gan preventīva, gan dziednieciska.

Reflektorā pēdu masāža ir pilnīgi drošs terapijas veids, kas sniedz arī ļoti relaksējošuun patīkamu baudījumu. Pēc ārstniecības kursa uzlabojas organisma funkcionālāsiespējas, asinsrite, nervu sistēmas darbība un miega kvalitāte, mazināsspriedze. Uzlabojas arī stāja. Masāža nepieciešamavisiem – pieaugušajiem, bērniem, pusmūža cilvēkiem (ja nav blakus parādību).Pirmām kārtām tā vajadzīga veseliem cilvēkiem, lai uzturētu labu pašsajūtu, kāarī dažādu slimību profilaksei.
Ir teikts, ka sāpes pēdās atspoguļojas sejā un tā ir taisnība. Labs līdzeklisstresa ierobežošanai ir reflektorais kurss, lai saglabātu labu veselību.Dīvaini , kāpēc alternatīvajai vai tradicionālajai medicīnai pievēršamies tikaitad, kad organisms jau ir slims, kaut gan regulāra organisma uzturēšanas progress novērš problēmu rašanos, vairo labsajūtu un ceļ pašapziņu.

Ja uzsmaidāt spogulim arī pretī saņemat smaidu. Ko izstarojam - to saņemam.Palutinot sevi un savas pēdas spogulis Jums uzsmaidīs vienmēr !

Uzsākot vasaras ballīšu un grila svētkus, piedāvāju izbaudīt vienu no senākajām masāžām,radot harmoniju un mieru ķermenim un garam!
Pēdu masāža - 25 -30 EUR
Pēdu un kāju masāža+ maska - 35 EUR
Pēdu masāža + medus-citrusaugu maska - 30 EUR
Pēdu masāža + mandeļu-medus maska - 30 EUR
Pēdu masāža + šoklolādes maska - 30 EUR

Jauka dāvana Jums un Jūsu mīļajiem!