Sieviete meklē vīrieti

Sludinājumu atlasīšana

Pilsēta / novads:
-Nav izvēlēts-
Pilsēta / novads:
-Nav izvēlēts-
Vecums

Pievienots:
Rādīt visus

Sludinājumi Iepazīšanās Sieviete meklē vīrieti  

Pievienots Vecums
Gadā ir tikai divas dienas, kurās mēs neko nevaram iesākt - vakardiena un rītdiena.Tāpēc šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu un darītu! Skaistiem vārdiem nav nozīmes, visu izšķir rīcība! Sieviete...52 g.
Рижанка полного телосложения ищет серьезного и надежного мужчину для жизни.пишите смс41 g.
Sirsnīga sieviete draudzībai iepazīsies ar sirdī vientuļu, bet attiecībās esošu materiāli nodrošinātu vīrieti vecumā no 50+....52 g.
Neesiet kūtri, brīvie kungi (55-65) nepavadiet dzīvi vienatnē, ja var piezvanīt- sms jaukai, brīvai un sirdī jaunai meitenei ap 59,170,72 no Valkas, ar jauku puisīti (12) Vēlams +- 70km rādiusā.T.- 29...60 g.
Sievišķīga, inteliģenta, slaida sieviete gribētu satikt brīvu, materiāli patstāvīgu vīrieti piemērotā vecumā. Ja šobrīd esi draudzenes meklējumos - atraksti, kas zin ...:)) Pārējo risināsim privāt...55 g.
Esmu loti loti korpulenta,man 44g. Velos virieti kam sex nav dzives jega.44 g.
Vienkarsa, mierigas dabas lauku sieviete (159 63kg), sobrid dzivo Riga , iepazisies ar brivu, uzticamu, sirsnigu, darbigu virieti (50-58),kurs dzivo , saimnieko lauku seta , gaida pavasari un saimniec...52 g.
Vēlos iepazītie ar savam vecumam atbilstošu vīrieti brīvā laika kopīgai pavadīšanai un dažādām aktivitātēm71 g.
Velos sastapt normälu virieti +,- atbilstosi maniem gadiem jauku, milju, nopietnu attiecibu veidosanai...no Latvijas / vai Väcijas/.par visu vairäk mes viens par otru uzzinäsim sazinoties un satiekoti...62 g.