ZIP.LV
Sieviete meklē ..
+Ievietot sludinājumu

Sludinājumu atlasīšana

Meklē:
-Vienalga-
Vieta:
-Vienalga-
Vecums

Pievienots:
Rādīt visus

Sludinājumi Iepazīšanās Sieviete meklē sievieti  

Pievienots Vecums
Paris mekle meiteni kura butu ar mieru palikt stavokli no mana drauga un iznesatu mums berninu ,pec tam atdotu mums audzinasanai meiteneii 25-30 gadiem.43 g.
Sveicināti! Es esmu jauka, sievišķīga un uzticama meitene ar zilām acīm. Šķiet, ka šajos laikos kādu ir grūti atrast, bet es turpinu cerēt! Vēlos atrast meiteni tikai un vienīgi nopietniem nolūkiem...25 g.
Harosaja i krasivoa devuska poznakomitsa s interesnoi devuskoi s Rigi 25 g.
Sveikas!! Simpātiska sieviete no Rīgas, labprāt iepazīsies ar interesantu sievieti, lai satiktos uz romantisku randiņu. Abpusēju simpātiju gadījumā labprāt veidotu ko nopietnu. Vēlams, lai nēē...26 g.
Vēlos iepazīties ar vīrieti nopietnām attiecībām. Lai būtu cilvēks ar kuru varētu labi pavadīt laiku. Gribas iepazīties zvaniet.57 g.
Labdien, jaukās, sievietes, nu esmu nolēmusi atrast kādu brīnišķīgu būtni, ar ko dalīties it visā,gan priekos,gan bēdās, gan kaislībās, gan mierā.... Meklēju tuvas attiecības ar sievieti, vecumam gan...30 g.
Sveika! Meklēju daudzpusīgu sievieti nopietnām attiecībām. Vēlam vecuma robežās līdz 30 g. Un tad jau sarakstes gaitā skatīsimies kur ceļi mūs aizvedīs.24 g.
Meklēju meiteni,draudzeni draudzīgām attiecībām.Ar ko kopā varētu pavadīt laiku,pastaigas,sarunas pie kafijas un vispārējās. Ļoti labprāt sadraudzētos ar kādu.:) Vēlams no Zemgales vai Rīgas reģiona. 25 g.
Ejam pačalot. Par visu un neko reizē. Tāpat tie abi ir viens un tas pats. Par praktisko un nekam nederīgo. Kas tāpat ir viens un tas pats. Par bēdu un prieku. Arī tas ir viens un tas pat... 
Velos iepazities ar jauku, patikamu, simpatisku, brivu sievieti nopietnam attiecibam. Bisex., precetus parus un viriesus ludzu netraucet!36 g.