ZIP.LV
Mājas, vasarnīcas
+Ievietot sludinājumu

Sludinājumu atlasīšana

Vieta:
-Vienalga-
Pievienots:
Rādīt visus

Sludinājumi Nekustamais īpašums Mājas, vasarnīcasVēlas īrēt  

Pievienots

Jelgava un rajons, Jelgava

Steidzami piecu cilvēku ģimene vēlas īrēt par saprātīgām naudiņām mājiņu vai varam varbūt pieskatīt Jūsu īpašumu. Varbūt varētu īrēt ar izpirkšanas tiesībām. Esam kārtīga ģimene.

Tukums un rajons, Tukums

Paris velas iret maju.Uzilgterminu,butu velams 3istabas,dusa,malkas apkure,wcieksa,dusapagrabs,piemajas darzins,siltumnica.Butu velams nedargak ka 130eiro ire+komunalie atseviski.Ir ari majdzivnieki.V...

Cēsis un rajons, Līgatne

Sveiks pat arkartigi steidzigi,meklejam lauku ipasumu sakumam ,ar dzivniekiem,mekle saimnieku,kam vajag labus lauku stradniekus,kam nav atkaribas ,pasi esam no laukiem tapec tas nav nekas jauns, un...

Tukums un rajons, Tukums

Kārtīga,strādājoša ģimene vēlas īrēt māju ilgtermiņā.

Cēsis un rajons, Raunas pag.

Ģimene ar stabiliem ienākumiem steidzami meklē dzīves vietu. Varbūt ir kāda mājiņa ,kas gaida savus saimniekus. labprāt to pieskatīsim vai īrēsim ar izpirkuma tiesībām. Jauku dienu!

Cēsis un rajons, Cēsis

labdien. mamina ar cetriem berniem velas iret maju/2 istabu dzivokli ar malkas apkuri velams ar ertibam. Nedargi. paldies jau ieprieks.

Cēsis un rajons, Cēsis

Labdien, saistiba ar dzives vietas mainju mekleju darbu Cesis. Varu darit dazhadus darbus ne tikai saistiba ar celtniecibu. Butu labi ja palidzetu labie cilveeki ar dzives vietu.

Rīgas rajons, Carnikavas pag.

Sveicināti! Jauna, kārtīga ģimene(5 cilvēki) vēlas īrēt vismaz trīs istabu mājiņu ilgtermiņā, apsaimniekot, uzturēt saimniecību kārtībā. Abi strādājoši, akurāti, darbu mīloši. Par saprātīgu īres maks...

Valka un rajons, Smiltenes pag.

Vēlamies izīrēt ar izpirkšanas tiesībām dzīvojamu lauku viensētu pēc iespējas tuvāk Smiltenei.Prioritārās lietas-dzīvojama,apkurināma māja,pagrabs,šķūnis,pirts,kūts,dīķis,vismaz 3 ha zemes.

Rīgas rajons, Dzērumi

labdien,Vēlos īrēt māju vai vasarnīcu Dzērumos ar izpirkuma tieībām.