Финансовые услуги
addДобавить объявление
Услуги: Patēriņa kredīts
Отправить е-майл
Автор: Andris
Сайт: http://www.lbta.lv

Добавлено: 11 июн 2014 11:47
Активно до : 2 мар 22:12

Услуги: Patēriņa kredīts
Заголовок: Patēriņa kredīts
Вид: Кредиты и лизинг
Saņemiet patēriņa kredītu līdz pat 10 000 un vairāk uz Jums piemērotu atmaksas termiņu. Izdevīgi piedāvājumi, zemas procentu likmes un akcijas piedāvājumi dod iespēju aizņemties izdevīgi. Apmeklējiet mājas lapu, lai saņemtu Jums piemērotāko piedāvājumu.

Patēriņa kredīti bez ķīlas ir pieejami jau šodien un tie ir populāri kredīti Latvijas iedzīvotāju vidū. Tagad es vēlos sniegt Jums dažus ieteikumus par to, kā izvēlēties piemērotu zemu procentu patēriņa kredīta piedāvājumu.

"Piegrieziet savu mēteli atbilstoši Jūsu izmēram" var būt ideāls ieteikums - aizņemieties tieši to summu, kas Jums nepieciešama. Procentu likme būs atkarīga no summas, ko aizņemsieties. Koncentrējieties uz iemeslu, kādēļ Jūs pieteicāties šim kredītam. Pirms jebkāda darījuma noslēgšanas, Jums ir jāuzzina kredīta procentu likme, ikmēneša maksājumi un citas kredīta detaļas. Lasiet un saprotiet līgumu un visus nosacījumus! Pieteikšanās kredītam, ja nesaprotiet līgumu un citus nosacījumus – nav prāta darbs!

Šie populārie patēriņa kredīti ir piemērots jebkurai situācijai, kurā jums nepieciešama nauda konkrētam mērķim – piemēram, ceļojuma izdevumu segšanai, auto iegādei, kāzu rīkošanai, studiju maksas segšanai, mājokļa remontam, u.t.t.

Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos, jo tas ir ļoti svarīgi!