Квартиры - Торговля
addДобавить объявление
Продают: Квартиры - Торговля: Rīga - Pļavnieki
Отправить е-майл
Автор: Lauris Kuļšs
Сайт: http://www.realat.lv/lv/ipasum...
Внешний адрес: https://zip.lv/realat/
Телефон: 37128445626
 

Добавлено: 7 ноя 2014 16:25

Продают: Квартиры - Торговля: Rīga - Pļavnieki
Цена: € 113 393
Город / округ: Rīga
Место: Pļavnieki
Улица: Rembates iela 8
Площадь: 77m²
Комнат: 3 комн.
этаж: 4/10
LV/Ru/En
Projekts „R8”, Rembates ielā 8. Piedāvājumā no 1 līdz 4 istabu dzīvokļi.
Pieejamo dzīvokļu platība: no 34.m2 līdz 130.m2, piedāvājumā ar pilnu apdari, gan arī „balto” apdari. Griestu augstums 2,7 m. Katrs dzīvoklis aprīkots ar individuāliem siltuma padeves skaitītājiem un regulētāju. Projekts balstīts uz moderniem tehniskajiem risinājumiem un tradicionālajām prasībām attiecībā uz dzīvojamo ēku – komforts, drošība, energoefektivitāte un individuāla pieeja. Diennakts apsardze, teritorijas un autostāvvietas video novērošana.
Par papildus samaksu var iegādāties noliktavas telpas, kā arī virszemes un pazemes autostāvvietu.
Visa teritorija ir apzaļumota un norobežota ar dzīvžogu/sētu. Iebrauktuvē uzstādīti divu sekciju automātiskie vārti un vārtiņi. Pagalmā atrodas aprīkots bērnu laukums, sporta laukums.
Ēkas konstrukcija - Monolīts, dzelzsbetona karkass, pārsegumi – monolīts, dzelzsbetons. Ārējās sienas – FIBO bloki. Fasāde siltināta ar akmens vati un apmetumu. Pamati – stiegrota betona plāksne. Inženierkomunikācijas - Apkure A/S „Rīgas Siltums”, ūdensapgāde un kanalizācija – pilsētas. Internets, kabeļtelevīzija, signalizācija. Virtuves plītis – elektriskās.
Griesti: Krāsoti
Sienas: istabās – gludi krāsotas, sanitārajos mezglos – flīzes
Grīda: istabās – ozola trīsslāņu lakots parkets, sanitārajos mezglos – apsildāmas flīzes
Durvis: gluda ozola finierētas pildītas MDF plātnes
Santehnika: keramika, DURAVIT vannas, VILLEROY & BOCH duškabīnes, HUPPE, GROHE un Hansgrohe iebūvētie jaucējkrāni
Apgaismojums: koridoros - BPM Lighting KUP LED, virtuves - BPM Lighting MINI KATLI LED, sanitārie mezgli - BPM Lighting SU CLASSIC IP65 LED
Slēdži un rozetes: SIEMENS DELTA LINE
Lieliski attīstīta infrastruktūra, blakus sabiedriskais transports, blakus skola, blakus bērnudārzs, blakus veikali, blakus parks, sakopta teritorija, klusa vieta, vieta automašīnai, pazemes autostāvvieta, bērnu laukums, ērta transporta satiksme.
Lieliski attīstīta infrastruktūra, blakus sabiedriskais transports, skola, bērnudārzs, veikali, parks, sakopta teritorija, klusa vieta, vieta automašīnai, pazemes autostāvvieta, bērnu laukums, ērta transporta satiksme.
Īpašuma statuss - pieder zemes domājamā daļa.
Mēs sadarbojamies ar Swedbank, SEB, DNB un Nordea bankām. Ar prieku palīdzēsim, Jums, sakārtot visus dokumentus un atrast labāko pieeju un risinājumu, kas sasitīti ar dzīvokļa iegādi. Uz tikšanos!. ReaLat ID: 13841