Projekti, dizains
addPievienot sludinājumu
Pārdod: Projekti, dizains: Interjeru un ainavu dizains
Sūtīt e-pastu
Autors: Uldis
Mājas lapa: http://ieej.lv/dizaincenas
Tālruņa numurs: +37129121764

Pievienots: 12. nov 15:33
Aktīvs līdz: 26. nov 15:33

Pārdod: Projekti, dizains: Interjeru un ainavu dizains
Cena: € 50
Veids: Interjeru un ainavu dizains
Vieta: Jelgava un rajons
Interjera dizainers ar restauratora pieredzi mājokļa labiekārtošanai. Konsultēju un palīdzu līdzsvarot jūsu dizaina ieceres, kā arī pieņemt lēmumus viena vai otra pirkuma virzienā.

Krāsu salikumu konsultācija jau ar konkrētu toņu kombināciju atlasi objektā pēc Sadolin Color Norm kataloga. Dizainera konsultācijas Dobelē, Jelgavā, Rīgā un tuvākajos novados, kā arī izbraukumos uz tirdzniecības vietām kopā ar klientu.

Individuāls dizainera padoms (krāsu salikums, apdares materiālu un interjera iekārtojuma izvēle, izmaiņas plānojumā u.tml.) vai iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā īpašumu labiekārtošanā.

Dizainera padoms interjera labiekārtošanā ar izbraukumu uz objektu:
* 50 eur

Atsevišķas veikalu vizītes interjera objektu, aksesuāru un materiālu atlasei:
* 20 eur/h + maksa par izbraukumu

Veikalu vizītes apvienoti ar dizainera konsultāciju objektā:
* vidēji ap 50 + 20 eur par izbraukumu

Kā dizainers esmu VID saimnieciskās darbības veicēju reģistrā. Pēc konsultācijas izsniedzu darījuma apliecinošu kvīti; pie cita veida dizainera pakalpojumiem izrakstu rēķinu.

Izvēloties manus kā neatkarīga dizainera pakalpojumus, variet būt pārliecināti, ka konsultācijās vados pēc estētiski konstruktīviem apsvērumiem un neesmu ieinteresēts par katru cenu ieteikt/pārdot viena vai otra izplatītāja produktus tirdzniecības vietās, kur vēlaties ieskatīties - jautājiet!