Mājas, vasarnīcas
addPievienot sludinājumu
Pārdod: Mājas, vasarnīcas: Ādažu novads
Sūtīt e-pastu
Autors: - REALAT mājas
Mājas lapa: http://www.realat.lv/lv/ipasum...
Ārējā adrese: https://zip.lv/realat/
Tālruņa numurs: 37129544352
 

Pievienots: 8. feb 2014 15:41

Pārdod: Mājas, vasarnīcas: Ādažu novads
Cena: € 590 000
Pilsēta / novads: Ādažu novads
Iela: Dadiņas iela 1
Platība: 270m²
Stāvi: 2
Pārodod plašu, modernu un stilizētu 270 m2 lielu divstāvu māju ar 0,41 ha zemes ar visām komunikācijām pierīgā, Ādažos. Mājā ir trīs guļamistabas, divas viesu istabas, atvērta tipa virtuve apvienota ar ēdamistabu, divi sanmezgli, divas saimniecības telpas, plaša garaža divām automašīnām, kā arī liela terase ar skatu uz apzaļumotu , skaistu un labiekārtotu teritoriju.
Mājā ir dizainera veidota virtuve ar iebūvētu modernu AEG virtuves tehniku, speciāla pasūtījuma autordarbs - koka arkas, durvis un kāpnes, kas padara māju unikālu un neatkārtojamu. Kamīns ar ekskluzīvu ‘’Sparterm’’ kurtuvi un aprīkojumu, Itāļu ražotāja santehnika, divvietīga SPA vanna.
Teritorija ir nožogota, ap māju ir bruģēti celiņi, plaša piebraucamā teritorija, atsevišķa saimniecības māja, siltumnīca un skaisti iekārtots dekoratīvais rožu dārzs un ābeļdārzs.
Komunikācijas: elektroapgāde (3 fāzes), ūdensapgāde (gan pilsētas pieslēgums, gan spice), vietējā kanalizācija, gāzes apkure, signalizācija, internets, sat-TV, interaktīvā Lattelecom TV.
Turpat līdzās atrodas ezeri, priežu mežs un 15 minūšu brauciena attālumā ir jūra, kā arī lielveikali.
Rimi, Maxima, Super Neto, Elvi, 2 skolas, 2 bērnu dārzi, slimnīca, tenisa korti un divi peldbaseini.. ReaLat ID: 9060